« Londýn v Praze | Main | Ideabaker.cz: obrázek místo slov »

13/09/2012

Malcolm Evens, primář Space Doctors

MEpic1.2012

Malcolm Evens, zakladatel agentury Space Doctors, přijal naše pozvání a představí nám sémiotiku v marketingové praxi v rámci Londýna v Praze. S Malcolmem se uvidíme 4.10. 2012 v 9.30 v Long Tale Café, Osadní ulice 35, Holešovice. 

Malcolm Evans pracuje a pracoval na projektech spojených s kulturní a sémiotickou analýzou pro positioning a komunikaci značek, pro řadu globálních společností, jako jsou Procter & Gamble, Nestlé, Guinness UDV, Vodafone, GSK, Unicef​​, Mastercard, Givaudan, Gillette nebo Unilever.

Malcolm Evans je mezinárodně oceněným průkopníkem oboru sémiotické a kulturní analýzy. Je nositelem řady ocenění, včetně Atticus WPP Grand Prix. Na začátku kariéry působil v Semiotic Solutions, poté spolu s Fionou McNae založil agenturu Space Doctors.

Malcolm se specializuje se na sémiotickou analýzu jako nástroj pro určení positioningu a směru komunikace značek v proměnlivých, postmoderních kontextech. V posledních letech se zaměřuje především na uplatňování kulturní a sémiotické analýzy na rozvíjející se trhy.

Malcolm vede pokročilé vzdělávací programy sémiotiky pro UK’s Market Research Society.

TrackBack

TrackBack URL for this entry:
https://www.typepad.com/services/trackback/6a00d83452ea9d69e2017744b37863970d

Listed below are links to weblogs that reference Malcolm Evens, primář Space Doctors:

Comments

The comments to this entry are closed.