« Brand planning | Main | Kvalitativní výzkum »

05/11/2010

Online výzkum KVALIKVANT

Výzkum, který děláme, je praktický a užitečný. Metodologii výzkumu šijeme na míru potřebám klienta a jeho marketingovým a obchodním cílům.

KVALIKVANT je klíčovým výzkumným nástrojem PERFECT CROWD.  Pomocí KVALIKVANTu přinášíme prvky kvalitativního výzkumu do oblasti kvantitativního výzkumu, abychom získali skutečný zájem respondentů a jejich hlubší, emocionální reakci. Zde je příklad výzkumu emocí spojených se sociální sítí Facebook:

Emoce-KVALIKVANT1
Emoce-KVALIKVANT2

 

KVALIKVANT umožňuje spolutvorbu v rámci výzkumného projektu: respondenti v rámci výzkumu generují nové nápady a zároveň mají možnost hodnotit nápady ostatních respondentů.


Respondenty pro výzkumy metodou KVALIKVANT rekrutujeme pomocí vlastního online panelu prosebe.cz s 50.000 registrovanými uživateli v České Republice a 10.000 registrovanými uživateli na Slovensku.  Dotazníky KVALIKVANT mohou být zároveň aplikovány klienty v rámci zákaznických databází nebo mohou být distribuovány prostřednictvím sociálních sítí.

Chcete se o KVALIKVANTu dozvědět víc? Napište nám na info@perfectcrowd.com

TrackBack

TrackBack URL for this entry:
https://www.typepad.com/services/trackback/6a00d83452ea9d69e20133f59b7736970b

Listed below are links to weblogs that reference Online výzkum KVALIKVANT:

Comments

dobry den:Mam zajem prcovat ve vasi firme jako tazatelka.Je mi 26let bydlim ve Pseves 67 u Jicina.Skusenosti mam 3roky a mohu dotazovat i Stredni cechy.V pripade zajmu me muzete take kontaktovat na tel.c.722 505 598 nebo e-mailem.Na vasi odpoved se budu tesit.S pozdravem Kucova Miroslava.Preji hezky den

dobry den:Mam zajem prcovat ve vasi firme jako tazatelka.Je mi 43let bydlim v Ostravě.Zusenosti mam více než 10 let a mohu dotazovat i Zlinsky kraj kde řechodne bydlim.V pripade zajmu me muzete take kontaktovat na tel.c.773685716 nebo e-mailem.Na vasi odpoved se budu tesit.S pozdravem Ocenaskova Petra

Dobrý den,
mám vážný zájem o spolupráci
děkuji
Pražáková

Dobrý den,
měla bych zájem o spolupráci
děkuji Malkovská

The comments to this entry are closed.