« Online výzkum KVALIKVANT | Main | OpenIdeo »

05/11/2010

Kvalitativní výzkum

Naší specializací je strategický, kvalitativní  výzkum positiongu značky a komunikace. Do kvalitativního výzkumu integrujeme nové disciplíny - zejména sémiotiku a etnografii - abychom poznali kontext, ve kterém se potkávají lidé a značky, zejména kontext současné kultury. Radikálně tak obohacujeme výsledky výzkumu a pomáháme vytvářet dokonalejší komunikaci, výrobky a služby.

Jedním z našich klíčových nástrojů pro tvorbu positioningu značky a vývoj komunikačních konceptů jsou adcepty. Adcepty jsou záměrně nehotové a syrové myšlenky, nápady a vhledy, které vycházejí z positioningu značky a které ilustrují možné komunikační směry.

Místo toho, abychom v kvalitativním výzkumu testovali 3 storyboardy a zjistili, že vítězný storyboard je "jednooký král mezi slepými," předložíme respondentům 15-20 adceptů, abychom zjistili, které myšlenky (a kombinace myšlenek) mají skutečný potenciál oslovit spotřebitele a komunikovat podstatu značky. Na základě výsledků ADCEPTového výzkumu vytvoříme jasný positioning nebo komunikační koncept značky.

TrackBack

TrackBack URL for this entry:
https://www.typepad.com/services/trackback/6a00d83452ea9d69e2013488bb94c7970c

Listed below are links to weblogs that reference Kvalitativní výzkum:

Comments

Dobry doupě.
Mel bych zajem o spolupraci s vasi firmou.
Jsem muz je míle 40 bydlim v okrese Sokolov.
Díky za odpověď a těším se na naší spolupráci.
S pozdravem Důnovský Richard

omlouvám se nenapsal jsem email
[email protected]

dobry den,dostal som od vas dotaznik za ktori po vyplneni dostanem 10kč.neviem kde sa mi pripočitaju peniaze ,alebo ako k nim pridem,to je jedna vec.po druhe,na začiatku dotaznika sa pytateči som z čiech,alebo moravi a slezka.som slovak,to bi ste mali vediet ked mi posielate mail.tym padom ak som chcel vyplnit dotaznik musel som na začiatku klamat.dakujem za pochopenie a čakam na skore vysvetlenie.s pozdravom f.kuboš

The comments to this entry are closed.