« Našel se pes | Main | S Ivanem Pollardem o bubnující gorile »

10/09/2008

Nechci slevu zadarmo

Nedávno se mi narodil syn. Udělal jsem ještě ten večer spontánní zapíječku a protože mi pár dnů předtím přes Facebook přišla pozvánka na nějakou muziku, začali jsme v Globe. Rozjely se panáky a postupně přišlo dalších pár kamarádů, takže nás bylo pět. Pak přišel další kluk s holkou, kterou jsme nikdo neznali. Jmenovala se, myslím, Jitka. A pokračovali jsme. Až nás ta hudební deprese přestala bavit a rozhodli jsme se přesunout dál. Poprosil jsem o účet. Slečna si mě pozvala ke kase, sečetla to, pak se podívala směrem k našemu stolu a pravila: "Máme tady takový speciální program pro skupinu nad šest lidí." S tou cizí holkou nás bylo sedm, takže jsem zajásal, že dostanu nějakou slevu. Dostal jsem. A nestačil se divit. Podívejte se na obrázek a pochopíte, že i v dnešní době jsou na trhu loajalitní programy, kterým prostě nejde odolat.

Sleva


TrackBack

TrackBack URL for this entry:
https://www.typepad.com/services/trackback/6a00d83452ea9d69e20105349d672d970c

Listed below are links to weblogs that reference Nechci slevu zadarmo:

Comments

Nejspíš jsem opravdu IDIOT. Popravdě.. nechápu, proč sem takovejhle post cpeš? Chybu může udělat přece každej a já - místo toho, abych se dozvěděl něco inspirujícího - čtu zprávu se zápletkou předškolního negramota.
Počkat! Už ten skrytej smysl nacházím! Zežrali ste se tak, že ste byli očitými svědky přeměny virtuální-reálné! Anebo..proč nám tady ukazuješ ten doličný předmět "dokonalého zločinu"?:) Troubo!

Mně osobně Long Tale Café připadá fajn a na kafíčko tam určitě příště zase zajdu. Nazdar.

Nevím, proč by to sem nemohl "cpát?" Je to přeci jeho blog, jeho web, předpokládám, že si platí hosting, doménu... ...tak si tu může psát, co chce, ne?
BTW: mně to třeba zaujalo...

Článek poučný, díky.
Není speciální program jako speciální program. Zkusil bych se zeptat na http://www.spotrebitele.info co si o tom myslí oni.

... a to buďte rád, že "gratuity not included":)

Pro IDIOTA: Mně Long Tale Café taky přijde jako úžasný místo a rád se sem vracím. A víte, že o něm tenhle post vlastně vůbec nebyl? Přestaňte číst věci povrchně, třeba v nich občas i nějakou tu inspiraci najdete... Hezký den!

Take nevim, proc by tu takovy post nemohl byt, obcas se tu podobny objevi a na odlehceni je to super. A tezko slo o chybu, kdyz to maji naprogramovane v kase. Opravdu me to pobavilo, jen si rikam, co je k tomu vedlo :)

Mne prijde ten specialni program docela supr a ta slecna, ktera ho nabizi je jiste vyborna obchodnice, ktera to se zakaznikem mysli dobre.
Doufam, ze jste ji dali poradny tip! :)

The comments to this entry are closed.