« Ivan Pollard a Londýn v Praze 2.0 | Main | Blake Chandlee, Facebook a budoucnost reklamy »

19/09/2008

Na večírku u Idealistů

S Tomášem Hrivnákem jsem se seznámil přes bodzlomu.cz. Bylo to velmi užitečné seznámení, protože mě Tomáš pozval na večírek a výtečné sushi do nově otevřených prostorů obývaných Idealisty  (zkuste si na jejich stránkách přečíst víc o tom, co dělají - pracují na smysluplných projektech, včetně výzkumů, které vždycky míří pod povrch). To bylo někdy začátkem léta a chvíli trvalo,  než se Tomáš dostal k tomu, aby mi poslal fotky z večírku a než jsem se já dostal k tomu, abych se o večírku zmínil...Tady je kus toho, co na večírku říkal Tomáš - o nových prostorech, ale hlavně o tom, o co Idealistům jde:   

Když jsme přemýšleli, čím "posvětit" náš nový firemní prostor, zcela přirozeně k nám přišly fotografie Petry Malé.

Tyto fotografie rekonstruují fragmenty z Petřina dětství - onoho "ideálního místa" v tom nejširším smyslu slova. Šaty, ze kterých vyrostla, průhledy okny, které už dlouho nikdo neotevřel, zakoutí s věcmi, jež svědčí očase, který uběhl i od našeho dětství.

Jsme rádi, že nám Petra pomáhá zabydlovat náš prostor. nechceme ho totiž zaneřádit duchy kancelářského stereotypu, úřednické efektivity a vycpanými exponáty ze světa byznysu. V tomto prostoru pracujeme - ergo pomáháme našim klientům (znovu)obejvit v jejich práci ideály. Proto potřebujeme Petru a bílou barvu, neonové ptáčky a bisty a staré ročníky časopisu Výběr. Děkujeme i Vám, že jste se přišli tohoto malého obřadu zabydlování zúčastnit. Ciťte se zde jako na ideálním místě, prosím.

Crw_4409

Crw_4416

Crw_4426

A ještě několik fotografií Petry Malé,  o kterých Tomáš mluvil:

02000
 
0200

0100

TrackBack

TrackBack URL for this entry:
https://www.typepad.com/services/trackback/6a00d83452ea9d69e2010534b3b99e970b

Listed below are links to weblogs that reference Na večírku u Idealistů:

Comments

The comments to this entry are closed.