« Turbulence, které (ne)nastanou | Main | O bankách inspirovaných klienty »

26/04/2008

Krást se nemá (ale krade se)

Bulvární deník Šíp vyjel s novou kampaní, jež se odehrává v sauně a je plná podivně lascivních dvojsmyslných na homosexualitu narážejících slovních spojení.

Každý kdo se alespoň okrajově zabývá reklamou viděl už několikrát naprosto stejnou notoricky známou televizní kampaň na švédský bulvární deník Expressen, která kdysi dávno vyhrála i nějaké ty kreativní ceny.

Mezi námi, ta švédská verze je o mnoho vtipnější, protože je bezeslov a nesnížila se k lascivnímu komunálnímu humoru. Ale budiž, s ohledem na to, kdo tenhle deník čte bych to pochopil. Co nepochopím je drzost s jakou došlo k téhle loupeži za bílého dne. Nebo snad někdo koupil práva od kreativců té originální švédské kampaně? Po vykrádací aféře, kterou mělo EURO RSCG s Listerinem jsem nyní zvědav, který z reklamních hráčů se k loupeži přihlásí.

TrackBack

TrackBack URL for this entry:
https://www.typepad.com/services/trackback/6a00d83452ea9d69e200e551fc68148833

Listed below are links to weblogs that reference Krást se nemá (ale krade se):

Comments

víte, že na nějaké jiné noviny existuje zase poměrně dost stará reklama, kde dva chlapi sedí v sauně a přijde ženská a první si novinami přikryje erekci? (claim ve smyslu: nevěřili byste, jaká témata dokážeme pokrýt")
bohužel už nemám podle čeho dohledat, ale řekl bych, že se expressen možná taky inspiroval, byť ne tak očividně

krade se

Bohužel, za převzetí námětu se nic platit nemusí.

The comments to this entry are closed.