Perfect Crowd Founder

Contact

  • Email Address:

Biography

Collaboration amongst creative individuals - experts or people whom we call "consumers" - is the future of research, insight generation and marketing.
We are interested in constructing communities - “Perfect Crowds” - around brand, product or service and working with them to generate new ideas and solve problems.


This blog is about a search for "Perfect Crowds" and about marketing, advertising, research and design in Central & Eastern Europe - and beyond.

--------------------------------------

Perfect Crowd hledá lidi a vytváří komunity - kolem značek, výrobků, služeb, problémů nebo organizací, ale v první řadě kolem lidí samotných. Díky komunitám jsme v neustálém doteku s lidmi, které zajímají naše výrobky a značky; získáváme nové nápady a víme, co lidi skutečně potřebují a po čem touží. Spojení se zákazníky prostřednictvím komunit umožňuje překročit hranice tradičního výzkumu a zapojit tvůrčí lidi do procesu vývoje nových výrobků a komunikace.

Prosebe.cz je internetový panel, jehož pomocí hledáme lidi, kteří mají blízký vztah ke značkám a výrobkům. Prosebe.cz jsou tisíce registrovaných lidí, kteří chtějí měnit svět kolem nich tím, že vyjádří svůj názor na výrobky a služby a komunikují ho výrobcům.